16-11-2019

Warszawa

Torwar

Start
19:00

Torwar
Łazienkowska
Warszawa

Aqua, Snap!, Technotronic....a to jeszcze nie koniec!

Knock Out Productions prezentuje The Rewind Tour in Poland czyli powrót do lat 90 z największymi gwiazdami tamtych czasów!

Agencja ogłasza pierwszych trzech artystów – 16 listopada na warszawskim Torwarze zagrają Aqua, Snap! i Technotronic. Wyjątkowo mocny skład..... ale to nie koniec niespodzianek. W ciągu kilku tygodni poznamy kolejnych, trzech artystów. Szykuje się prawdziwe święto muzyki pop lat 90 i powrót do nostalgicznych czasów kaset magnetofonowych, VHS i uwielbianego MTV. Koniecznie zajrzyjcie na profil Ilove90s na facebooku, na którym zostaną ogłoszone kolejne gwiazdy wydarzenia.

Bilety na wydarzenie dostępne w sprzedaży od 3 czerwca, tylko na www.eventim.pl

AQUA (Dania)

Założony w 1994 roku duński zespół Aqua zyskał międzynarodową rozpoznawalność dzięki przebojowi „Barbie Girl" wydanemu w 1997. Utwór trafił na pierwsze miejsce list przebojów w wielu krajach na świecie, a w samej Wielkiej Brytanii sprzedał się w 1,8 mln egzemplarzy. Singiel promował debiutancki album studyjny grupy zatytułowany „Aquariumz". W 2000 ukazała się druga płyta grupy zatytułowana „Aquarius". Rok później muzycy zawiesili działalność, a w 2007 zdecydowali się na reaktywację zespołu. W 2012 premierę miała ich pierwsza po powrocie do wspólnego grania płyta zatytułowana Megalomania. Zespół sukcesywnie koncertuje do dziś, zrzeszając fanów pop kultury lat 90 na całym świecie.

Sprawdź, jeśli lubisz: Ace of Base, Toy-Box, Vengaboys, Whigfield...

https://www.aquaofficial.com/
https://www.facebook.com/aquadk/videos/31096080...
https://www.youtube.com/watch?v=ZyhrYis509A

SNAP! (Niemcy)

Niemiecki zespół SNAP! To jeden z najbardziej znanych duetów producenckich muzyki eurodance na świecie. Ich singiel „The power" to jeden z najczęściej granych utworów tanecznych w historii muzyki, a album „World Power" który promował, sprzedał się w 7 mln egzemplarzy i wyniósł zespół na szczyty popularności w zaledwie kilka miesięcy. Kolejny album z hitem „Rhythm Is A Dancer" tylko ugruntował ich pozycje.

Sprawdź, jeśli lubisz: 2 Unlimited, U96, Captain Hollywood Project, Culture Beat..

http://www.snap-world.com/
https://www.facebook.com/snapofficial/
https://www.youtube.com/watch?v=nm6DO_7px1I

TECHNOTRONIC (Belgia)

Grupa założona w 1989 roku, która po raz pierwszy dotarła z muzyką house do mainstreamu. Ich przebój „Pump Up The Jam", który promował album o tym samym tytule, sprzedał się w 14 mln egzemplarzy i przetarł szlaki elektronicznej scenie house, którą grupa umiejętnie łączyła z innym zdobywającym coraz większa popularność gatunkiem muzycznym, czyli rapem. Dzięki temu Technotronic miało szansę grać przed ówczesną, wielką już gwiazdą – Madonną. Na wydarzeniu pobawimy się również przy innych przebojach grupy, takich jak „Get Up" czy „Move This".

Sprawdź, jeśli lubisz: C & C Music Factory , La Bouche, Black Box, Ice Mc..

https://www.facebook.com/technotronicofficial/
https://www.youtube.com/watch?v=9EcjWd-O4jI


Zagrają:
AQUA (Dania)
+
SNAP! (Niemcy)
TECHNOTRONIC (Belgia)

Kiedy: 16 listopada (sobota) 2019
Gdzie: Warszawa @ Hala Torwar, ul. Łazienkowska 6A|
Bilety: .......
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncerty dostępne od 03.06 na www.eventim.pl


Zapraszają:
Ilove90s
https://www.facebook.com/Ilove90sPL/
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod