Wypad za wypadem, masowe wysyłanie wiadomości do znajomych gdzie i kiedy jedziemy, planowanie i szukanie coraz to nowszych informacji co ciekawego dzieje się w koło. Tak zaczęła się nasza historia... Ciągle słyszeliśmy tylko narzekania, że nie ma co robić w weekend, miasto nie gwarantuje żadnych atrakcji. A my nie mogliśmy się zdecydować... melomani... miłośnicy erotyki na deskach teatru i dobrej zabawy w doborowym gronie. Pulchniutki nieogolony nastolatek o ambicjach dziennikarskich wraz z Panią od szeroko pojętych działań PR założyli fanpage na jednym z portali społecznościowych by pokazać znajomym ile się dzieje wokół Nas! Nie trzeba było długo czekać na rozwój grona osób zainteresowanych i spragnionych informacji. I tak mała misja zrodzona z pasji przerodziła się w spore wyzwanie. Z czasem okazało się, że tworzenie stron nie jest mocną stroną duetu założycieli i tak do spółki wzięli zacnego informatyka o ponadprzeciętnych umiejętnościach... co zaowocowało stroną którą właśnie oglądacie. Zbiór informacji zawarty na naszym portalu to wynik miesięcy ciężkiej pracy, która dzielnie posuwała się do przodu dzięki ganiącej wszystkich Pani prezes, programiście który rwie włosy z głowy tworząc coraz to większą i szerszą bazę danych oraz wiernie wytrzymującym napięcie dziennikarzom.

          CityFun24, to portal stworzony przez ludzi z pasją, bogata oferta informacyjna sprawi, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie, a Codzienna aktualizacja zagwarantuje błyskawiczny dostęp do informacji z pierwszej ręki.

          Na naszej stronie znajdziecie również galerie z wydarzeń, na których będziemy razem z Wami. Nie zabraknie wielu atrakcji oraz konkursów z nagrodami. Jak wiele niespodzianek kryje nasz portal będzie miał okazję sprawić każdy kto da nam szanse.

Zapraszamy !